TOTO JE TESTOVACÍ PROSTŘEDÍ. POJIŠTĚNÍ SJEDNEJTE NA WWW.PETEXPERT.CZ.

Platba za pojištění

Vyhledání údajů pro platbu

Pro vyhledání Vaší pojistné smlouvy zadejte její číslo a pro kontrolu i telefonní číslo, které jste zadal(a) při jejím sjednání. Telefonní číslo zadejte bez kódu země a bez mezer. Pokud některý z údajů neznáte, zavolejte nám na telefonní číslo 295 562 562.

Thank you! Your submission has been received!

Způsoby úhrady

Poplatek za pojištění je možné hradit bankovním převodem nebo platební kartou. V případě měsíčních plateb doporučujeme si nastavit trvalý příkaz. Jako číslo účtu uveďte 282049979/0300 a jako variabilní symbol číslo svého pojištění.

Splatnost a dluh

Platba za pojištění je splatná buď k výročí smlouvy - pokud platíte ročně, nebo ke stejnému dni v měsíci, kdy jste pojištění sjednali. Před splatností posíláme upozornění (pokud nemáte nastavený trvalý příkaz). Pokud nechcete toto upozornění dostávat, napište nám na info@petexpert.cz.

Pokud platbu neobdržíme k datu splatnosti, pošleme Vám během následujících 30 dnů dvě upozornění. Pokud během této doby dlužnou částku neuhradíte, nemůžeme v případě pojistné události automaticky hradit platbu veterináři a celý proces vyřizování pojistné události se tak zbytečně zdrží a zkomplikuje.